دو دستگاه قدرتمند، یک طراحی هوشمند.

 

 

ترکیبی از یک لپ تاپ عالی با قابلیت تبدیل به تبلتی 13.3 اینچی همراه با یک قلم مخصوص.

 


 

 

پیشرفت دل و مایکروسافت را همزمان در یک دستگاه تجربه کنید.

 

تصورکنید شاهد یکی از کامل ترین وجدیدترین محصولات دل و مایکروسافت در یک دستگاه باشیم، نتیجه چه خواهد بود؟ واضح است، شاهد فصلی نو درکیفیت، توانایی و بهره وری در تکنولوژی خواهیم بود.
همه آنچه از یک سیستم عامل انتظاردارید همراه با پیشرفتی ستودنی درسیستم عامل جذاب مایکروسافت ویندوز10 را در لپ تاپ 7359 تجربه کنید. این توصیف سایت دل است از محصول بی‌نظیر اینسپایرون 7359 که اکنون در روژسا موجود است.

 

لپ تاپ Dell Inspiron 7359 I7-6th 8GB RAM 256GB SSD

 


 

 

طرحی شفاف، بدنه ای محکم

 

لپ تاپ Dell Inspiron 7359 I7-6th 8GB RAM 256GB SSDاوج کارایی: با تجهیزاین لپ تاپ به پردازنده نسل ششم اینتل عملکرد دستگاه فوق العاده خواهد بود. نرم افزارهای زیادی را دریک زمان با خیالی آسوده اجرا کنید و دیگر نگران عملکرد دستگاه نباشید.

 

لذت قلم: با قلم پیش نویس تهییه کنید، یادداشت کنید، عکس هایتان را اصلاح کنید، هر آنچه در ذهن دارید با قلم این دستگاه به واقعیت بدل کنید.

 

حافظه ایده آل: برای یک لحظه تصور کنید تبلتی خواهید داشت که 256 گیگا بایت حافظه خشک پرسرعت دارد، تجربه کار با این تبلت هیجان آمیز خواهد بود زمانی که فضای کافی برای ذخیره کردن فیلم ها وموسیقی ها وهرآنچه دوست دارید داشته باشید.

 

 صفحه نمایشی با طراوت: جزئیات تصاویر را در یک مانیتور 13.3 اینچی با رزولیشن ببینید، تصور میکنید اسکرول کردن و قابلیت لمس دستگاهی Full HD خوش ساخت می تواند تا چه اندازه لذت بخش باشد؟

 

لپ تاپ Dell Inspiron 7359 I7-6th 8GB RAM 256GB SSD 

 


 

 

لپ تاپی قدرتمند، تبلتی همه کاره

 

شارژ بمانید: دیگر نگران شارژدستگاه خود نباشید، هر جا دوست دارید دستگاه را با خود ببرید و 6 ساعت از شارژ دستگاه استفاده کنید.

 

نهایت تطابق: دستگاه را در حالت های لپ تاپ، تبلت، خیمه ای استفاده کنید تا آنچه به مذاق شما برای ویرایش عکس ها و به روز کردن وبلاگتان خوش می آید را برایتان به ارمغان بیاوریم.

 

تاچ پدی دقیق: تاچ پدی وسیع که اجازه حرکتی شناور و لذت بخش را در کل مانیتور برای شما فراهم کرده است، نقطه یابی دقیق و تشخیص حرکت تاچ پدی واکنش گر را در تاچ پد روان لپ تاپ 7359 حس کنید.

 

کثرت پورت: هر پورتی که به نظر میرسد برای این دستگاه شایسته باشد را در این دستگاه تعبییه کرده ایم تا نقص را در این الترابوک به کمینه برسانیم.

 


 
لپ تاپ Dell Inspiron 7359 I7-6th 8GB RAM 256GB SSDبرای اطلاعات بیشتر کلیک کنید 


منبع : www.rojsa.com