اکانت مایکروسافت چیست ؟

با استفاده از ایمیل و پسورد اکانت مایکروساف خود میتوانید به امکاناتی مانند SkyDrive,  Windows Phone, Xbox LIVE, یا Outlook دسترسی پیدا کنید .اگر شما از سرویس های نام برده شده استفاده میکنید پس یک اکانت مایکروسافت دارید. اگر اکانت مایکروسافت ندارید به همراه ما میتوانید یک اکانت مایکروسافت بسازید .

 

راهنمای ساخت اکانت مایکروسافت :

  • در سمت راس ویندوز خود وارد نوار کناری شوید و بر روی Settings کلیک کنید و سپس Change PC settings را انتخای کنید .
  • در منوی سمت چپ Users را انتخاب کنید .
  • در ادمه Sign in with a Microsoft account را انتخاب کنید
  • اگر قبلا ثبت نام کرده اید میتوانید وارد شوید در غیر اینصورت در همین بخش در پایین صفحه با انتخاب Sign up میتوانید اکانت بسازید.

 

چرا اکانت مایکروسافت مورد نیاز است ؟

  • استفاده از فروشگاه مایکروسافت

  • Screenshot of Windows store

 

  • شبکه های اجتماعی در یک جا 

با این امکان شما قادر خواهید بود به تمامی اطلاعات شبکه های اجتماعی در یک صفحه ویندوز دسترسی داشته باشید

Screenshot of the People Hub

 

  • تمامی تصاویر شما در یک مکان

در وب سایت های عکس دیگر گم نخواهید شد . با این امکان مانند امکان قبلی شما قادر خواهید بود تمامی عکس های خود را در تمامی شبکه های اشتراک گذاری مشاهده کرده و ویرایش کنید .Screensot of the Photos app

 

اکانت ویندوز قابلیت های بیشتر و گسترده تری هم دارد. مانند فضای مجازی اسکای درایو که مایکروسافت ان را هم با این اکانت در اختیار کاربران قرار میدهد.

موفق باشید.


1 : وارد آدرس زیر شوید و بر روی ساخت اکانت کلیک کنید .


2 : مطابق با تصویر آدرس ایمیل خود را در کادر مربوطه قرار داده و در نوار کنار آدرس ایمیل نوع ایمیل خود را انتخاب کنید ( hotmail / outlook ) و بر روی (بعدی ) کلیک کنید 3 : در این قسمت برای اکانت خود یک پسورد قرار دهید و اگر مایلید گزینه ( برای من از مایکروسافت ایمیل های تبلیغاتی ارسال شود ) تیک بزنید و بر روی ( بعدی ) کلیک کنید .


4 : در این قسمت نام و نام خانوادگی خود مطابق با تصویر درکارد مربوطه تایپ کنید . بر روی ( بعدی ) کلیک کنید .


5 : در این قسمت ( افزودن جزعیات ) کشور خود را انتخاب کنید و تاریخ تولد خود را به صورت میلادی در کادر های مربوطه بنویسید برای تبدیل تاریخ تولد خود به میلادی میتوانید از لینک روبرو استفاده کنید . ba hesab6 : شما باید در این قسمت از تست من ربات نیستم عبور کنید برای این کار باید حروفی را که در تصویر میبینید در کادر مربوطه نوشته و بر روی ( بعدی ) کلیک کنید.


7 : در قسمت ( افزودن اطلاعات امنیتی ) اپتدا کد کشور خود را (98+) را انتخاب و شماره تلفن خود را در کادر مربوط به آن تایپ کنید سپس بر روی ( ارسال کد ) کلیک کنید . بعد از کلیک بر روی ان به شماره تلفن شما پیامکی حاوی کد مایکروسافت ارسال میشود که باید آن را در کارد مربوط به آن تایپ کنید. 


ب) 
8 : حساب با موفقیت ساخته شد .
برای افزودن پروفایل بر روی تصویری که در کنار نامتان است کلیک کنید و...

نویسنده : علی تیموری
منابع : www.persianbax.ir